top of page
  • Obrázek autoraStani Beck studio

Tajemství krásy: výhody keratinové terapie pro vaše vlasy👩🏼‍🦱

V našem neustálém hledání optimální péče pro naše vlasy se jedno začalo vynořovat jako pravé kouzlo pro obnovení zdraví a lesku – keratin. Tato revoluční terapie se stala nenahraditelným nástrojem v našem salonu a s dobrým důvodem. Dovolte nám odhalit tajemství a výhody, které keratin může přinést vašim vlasům.


Keratin, klíčový prvek obsažený v našich vlasech, kůži a nehtech, plní klíčovou roli ve zpevňování a spojování vlasů, což vytváří ochranný štít proti škodlivým vlivům. Jeho nedostatek může vést k vysoké lámavosti a celkové ztrátě kondice. I když by tělo mělo keratin produkovat samo, v některých případech nedokáže dostatečné množství vyrobit, a zde přichází příroda jako ideální pomocník.


1. Hloubková Regenerace:

Keratin proniká do vlasového vlákna, napomáhá obnově a posilování struktury vlasů. To znamená hladší a silnější vlasy od kořínků až po konečky.


2. Vyhlazení a Odbourání Frizzu:

Bojujte proti nepoddajným vlasům a nekontrolovatelnému krepatění. Keratin vyhlazuje vlasovou kutikulu, což vede k hladším a méně krepatícím se vlasům.


3. Trvanlivý Efekt:

Keratinová terapie nabízí dlouhotrvající výsledky. Vlasy zůstanou zdravě vyhlazené a lesklé po delší dobu, což vám umožňuje užívat si krásy bez neustálého boje s neposednými vlasy.


4. Snížení Času na Styling:

S vyhlazenými vlasy se zkracuje čas, který trávíte před zrcadlem se žehličkou nebo kulmou. Keratin usnadňuje styling a udržuje vlasy v dokonalém stavu i bez nadměrného úsilí.


5. Ochrana před Škodlivými Vlivy:

Keratin chrání vlasy před vnějšími vlivy, jako jsou UV paprsky, znečištění nebo tepelné úpravy, což přispívá k celkovému zlepšení zdraví vlasů.


Jak Průběh Keratinové Terapie Vypadá?

Keratinová terapie je nenáročný proces, který probíhá ve třech krocích: čištění vlasů speciálním šamponem, aplikace keratinové směsi a nakonec vyhlazení vlasů. Celý proces je rychlý, pohodlný a s okamžitými výsledky.

1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page